top of page

VEGAN OLMA REHBERİ

Güncelleme tarihi: 10 Eyl 2020

Dr. Neal Barnard Çeviren: Erk Özkaya

Sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmek için çaba gösteren pek çok insan, aynı zamanda şu sorulara da cevap arar: Bitkisel beslenmenin sağlık üzerindeki gerçek etkisi nedir? Protein konusu bir sorun mudur, değil midir? Nasıl vegan yemek hazırlayabilirim? Dışarıda yemek zorunda kaldığımda en iyi tercihler nelerdir?

Kilo vermek, kolesterol seviyelerini düşürmek, diyabetle mücadele etmek ya da atletik performansı yükseltmek amacıyla vegan seçeneklere gösterilen ilgi gün geçtikçe artıyor. Vegan Olma Rehberi bitkisel beslenmeyi kolay ve eğlenceli hale getiren pratik bir el kitabıdır. Konunun önde gelen uzmanlarından Dr. Neal Barnard, bitkisel beslenmenin sağlık üzerindeki olumlu etkilerini gözler önüne sererken bir yandan da vegan olduğunuzda eksiksiz beslenebilmek için yapmanız gerekenlere dair kapsamlı bir plan sunuyor.

Bu rehberde beslenme ile ilgili bazı bilgilerin özetlendiği tablolar, çeşitli kaynaklar, leziz ve tatmin edici yemek tarifleri ile bugüne dek severek yediğiniz yemekleri vegan beslenme tarzına nasıl uygun hale getirebileceğiniz pratik önerilerin yanı sıra kalıcı kilo kontrolü ve sağlığınızda gözle görülür iyileşme sağlayabilmeniz için gerekli ipuçları da yer almaktadır.

 

Orijinal Adı: Vegan Starter Kit

Basım Yılı: 2020

Satış Kanalları:

276 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page